Reklam ve Display Ürünlerimiz

Display Ürünleri

 

 

Klasik Alüminyum Poster Çerçevesi
Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız. Erma Display

Rondo (Yuvarlak Köşeli) Alüminyum Poster Çerçevesi
Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Parlak krom rondo köşesi ile tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Güvenlikli Alüminyum Poster Çerçevesi
Açılması oldukça zor emniyetli bir profil modelidir. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Açık alan kullanımına uygundur. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Sürgülü Alüminyum Poster Çerçevesi
Yatay ve dikey modeli mevcuttur. Yan kenarında bulunan kanal posterinizi kolayca çıkartıp takmanızı sağlar. Her tarafındaki PVC koruma sayesinde posteriniz çift taraflı kullanılır. Cam önü gibi kısıtlı alanlar için uygun bir üründür. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklardan etkilenmez. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Su Geçirmez Alüminyum Poster Çerçevesi
Su geçirmez özelliktedir. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklardan etkilenmez. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Çift Taraflı Germe (Gergi, Gergili) Poster Çerçevesi
Afişlerinizi tek çerçevede ya da alt alta birkaç çerçevede sergileme imkanı sağlar. Duvar ve taban askı malzemeleri ile farklı mekânlarda kullanabilirsiniz. Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarından etkilenmez. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız. Oynar başlı askı aparatı, tavan askı aparatı, çerçeve sabitleme aparatı, çelik kablo, vakumlu askı vb. ek malzemeler ayrıca fiyatlandırılmıştır. Erma Display

Cam Alüminyum Poster Çerçevesi
Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Çift taraflı PVC koruma ile güneş ve spot ışıklardan etkilenmez. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Arka profil çift taraflı bantların görünümünü kapatarak iki taraflı bir kullanım sağlar. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Kilitli Cam Alüminyum Poster Çerçevesi
Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Çift taraflı PVC koruma ile güneş ve spot ışıklardan etkilenmez. İç ve dış mekanda kullanılabilir. Arka profil çift taraflı bantların görünümünü kapatarak iki taraflı bir kullanım sağlar. Alt profildeki kilit mekanizması posterinizi korur. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Kilitli Alüminyum Poster Çerçevesi
Güvenlik sorunu olacak Açık alanlarda kullanıma uygundur. Alt profildeki kilit mekanizması posterinizi korur. Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine her türlü serigraf çalışmalarını yapmaktayız.

Strech Poster (Reklam çeşitleri, Display panosu, Afiş çerçeveleri) Çerçevesi
Tasarımı şık ve kullanımı kolaydır. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. İç kenarlarda bulunan yaylar posterin gergin durmasını, plastik klipsler posterin kolayca değiştirilmesini ve aşınmamasını sağlar. Askı aparatları ile duvara monte edilebilir veya tavana asılabilmektedir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız.

Tek Taraflı Poster (Reklam panoları, Display ürünleri, Afişler, Banner tasarımlar) Tutucu (Clamp, Fix)
Kelepçeli yapısıyla her türlü baskılı kağıt veya vinil kolayca asılabilir. Farklı ebatlardaki istekleriniz için bize ulaşınız. Profil üzerine her türlü serigraf tampon baskı çalışmalarını yapmaktayız.

Tek Taraflı Poster Fast (Reklam panoları, Display ürünleri, Afişler, Banner tasarımlar) Tutucu
Büyük ve ağır posterler için uygundur. En önemli özelliği çift taraflı kullanılabilmesidir. Askı aparatı ile istediğiniz yere rahatça monte edebilirsiniz.

Tek Taraflı Poster Gripper (Reklam panoları, Display ürünleri, Afişler, Banner tasarımlar) Tutucu (Clamp)
Posteriniz için hafif, dekoratif ve ekonomik bir üründür. Askı aparatı ile istediğiniz yere rahatça monte edebilirsiniz.

L Tipi, Tek ve Çift Taraflı Poster (Reklam panosu, Display çeşitleri, Afiş, Quick Banner / Q Banner) Tutucu (Clamp, Fix) Standı
Tek taraflı, gergili, kolay taşınabilir afiş tutucudur. Kendine has kelepçeli yapısıyla her türlü baskılı kâğıt veya vinil kolayca takılabilir.

Tek ve Çift Taraflı Roll Banner (Roll Up, Roll-up)
Mekanik gergili, kolay taşınabilir, poster (afiş) tutucudur. Kendine has kelepçeli yapısıyla her türlü baskılı kâğıt veya vinil kolayca takılabilir.

Maki Poster (Reklam panosu, Görsel, Poster) Pano (Stand)
Çift taraflı olması sayesinde dükkan, kafe vb. yerlerin önünde afişlerinizi sergileyebileceğiniz dayanıklı ve tasarımı şık bir üründür. Afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Çerçeve ve ayak profiller gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Rüzgara dayanması için ayaklara ağırlık konulabilir. Farklı ölçülerdeki istekleriniz için bize ulaşınız.

A Tipi Poster (Reklam panosu, Görsel, Poster) Pano (Stand) (A Board, A Pano, A-Pano)
Çift taraflı olması sayesinde dükkan, kafe vb. yerlerin önünde afişlerinizi sergileyebileceğiniz dayanıklı ve tasarımı şık bir üründür. Afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Çerçeve ve ayak profiller gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Alınlık ve broşür sepeti eklenebilir. Farklı ölçülerdeki istekleriniz için bize ulaşınız.

Helezon Poster (Reklam panosu, Görsel, Poster) Pano (Stand)
Çift taraflı olması sayesinde dükkan, kafe vb. yerlerin önünde afişlerinizi sergileyebileceğiniz dayanıklı ve tasarımı şık bir üründür. Afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Çerçeve ve ayak profiller gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Kenar profiller kapandıktan sonra içindeki lastik yavaş yavaş sünerek köşeleri birleştirir. Açılır kapanır çerçevesi su geçirmez özelliğe sahiptir. Anti-reflex PVC koruma sayesinde posteriniz bozulmaz ve parlamaz. Ayak kısmındaki çelik yaylar hareket kabiliyeti sağlayarak devrilmesini önler. Demonte olarak paketlenir.

Su Tabanlı Helezon Poster (Reklam panosu, Görsel, Poster) Pano (Stand)
Çift taraflı olması sayesinde dükkan, kafe vb. yerlerin önünde afişlerinizi sergileyebileceğiniz dayanıklı ve tasarımı şık bir üründür. Afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Çerçeve ve ayak profiller gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Kenar profiller kapandıktan sonra içindeki lastik yavaş yavaş sünerek köşeleri birleştirir. Açılır kapanır çerçevesi su geçirmez özelliğe sahiptir. Anti-reflex PVC koruma sayesinde posteriniz bozulmaz ve parlamaz. Ayak kısmındaki çelik yaylar haraket kabiliyeti sağlayarak devrilmesini önler. Alt bidonuna doldurulan su ile ağırlık kazanır. Bidondaki tekerlekler sayesinde istediğiniz mekana kolayca taşıyarak kullanabilirsiniz. Demonte olarak paketlenir.

Su Tabanlı Swinger Poster (Reklam panosu, Görsel, Poster) Pano (Stand)
Çok çabuk monte edilir. Üzerindeki askılar sayesinde panelinizi kolayca takıp çıkartabilirsiniz. Manyetik kenarlı poster cebi, afişlerinizin su geçirmemesini ve kolayca değiştirilmesini sağlar. Yassı paketlenir. Montaj şeması paket içindedir. Tabana su doldurularak ağırlık kazandırılır.

Kaldırım (Reklam panosu, Görsel, Poster) Panoları (Stand)
Park alanları, oyun alanları, dükkan girişleri, vb. gibi yerlerde kullanılan dekoratif ve sağlam bir üründür. 2 farklı modeli mevcuttur. Standart rengi RAL 9006 olup istenilen renkte proje bazlı üretilebilir. Üzerindeki peratik tapalar sayesinde su veya kum doldurarak istenilen ağırlığı sağlayabilirsiniz. Özellikle rüzgarlı olanlarda kullanıma elverişlidir.

Kapı Önü (Reklam panosu, Görsel, Poster) Panoları (Stand)
Gövde 32mm borudan kıvrılmış, elektrostatik boyalıdır. Baskı alanı 4mm polistren malzemeden yapılmıştır. 4mm polistren malzemeden yapılmıştır. Baskı alanı: 50x 70cm’dir.

Çift Ayaklı Poster (Reklam panosu, Görsel, Poster) Pano (Stand)
Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Çerçeve ve ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine her türlü serigraf çalışmalarını yapmaktayız. Çift Ayaklı Poster (Afiş) Pano (Stand) ürününde tek ve çift taraflı akrilik (pleksi / pleksiglas) raf kullanılabilmektedir.

Eko Ayaklı Poster (Reklam panosu, Görsel, Poster) Pano (Stand)
Eko poster pano çift taraflı kullanılan ekonomik bir üründür. Standart renk gümüş eloksal ve siyahtır. İstenirse 3 katlı yapılabilir Çerçeve içindeki kanallar sayesinde posterinizi sürerek kolayca değiştirebilirsiniz.

Tek Ayaklı Teleskobik Menü (Bilgilendirme) Pano (Stand)
Görsel alanı 29,7 x 420 cm’dir. Çerçeve profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Teleskobik özelliği sayesinde yükselliği 145 cm’e kadar ayarlanabilir. Çerçeve arkasındaki aparat sayesinde çerçeve açısı yukarı aşağı değiştirilebilir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Tek Ayaklı Klasik Menü (Bilgilendirme) Pano (Stand)
Çerçeve ve ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. 8 mm. alüminyum veya saç tabana sahiptir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Tek Ayaklı Modern Menü (Bilgilendirme) Pano (Stand)
Çerçeve ve ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Metal alüminyum renkli ve dayanıklı ağır plastik tabana sahiptir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Çift Ayaklı Klasik Menü (Bilgilendirme) Pano (Stand)
Çerçeve ve ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. 8 mm. alüminyum veya saç tabana sahiptir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Tek Ayaklı Dik Menü (Bilgilendirme) Pano (Stand)
Çerçeve ve ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. PVC film ile güneş ve spot ışıklarını emerek net bir görüntü sağlar. Metal alüminyum renkli ve dayanıklı ağır plastik tabana sahiptir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız. Çerçeve üzerine arzu edilen herhangi bir serigraf baskı çalışması uygulamaktayız.

Modern Broşür Standı (Dekoratif Broşürlük, Broşür Stand)
Esnek polikarbonat malzemeden üretilmiş raf kullanılmaktadır. Ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Metal alüminyum renkli, dayanıklı, ağır plastik tabana sahiptir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız.

Panolu Broşür Standı (Broşürlük, Broşür Stand)
Çerçeve ve ayak profil ler eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. eloksallı alüminyum tabana sahiptir. A4 ebatındaki raf dayanıklı akrilik (polikarbonat) malzemeden yapılmıştır.

Zigzag Broşür Standı (Zigzag, Zig-zag Broşürlük, Zigzag Broşür Stand)
Kırılmaz akrilik (polikarbonat) malzemeden üretilmişA4 ebatında raf kullanılmaktadır. Ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Metal alüminyum renkli saç tabana sahiptir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Klasik Ayaklı Broşür Standı (Ayaklı Broşürlük, Broşür Stand)
Esnek polikarbonat malzemeden üretilmiş raf kullanılmaktadır. Ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız.

Klasik Duvara Monte Broşür Standı (Broşürlük, Broşür Stand)
Esnek polikarbonat malzemeden üretilmiş raf kullanılmaktadır. Ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Farklı ebat, renk ve şekildeki çerçeve istekleriniz için bizden mutlaka fiyat alınız.

Çift Ayaklı Işıklı Poster Pano (Stand)
Tek bir hareketle afişlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Çerçeve ve ayak profilleri gümüş eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Üretim yerimizde CE standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Çift Ayaklı Poster (Afiş) Pano (Stand) ürününde tek / çift taraflı akrilik (pleksi / pleksiglas) raf veya tekerlek kullanılabilmektedir.

Klasik Işıklı Pano (Kutu)
Tek ve çift taraflı modelleri vardır. Duratrans ya da posterinizi ışıklandırarak istediğiniz mekanda kolayca sergileyebilirsiniz. Yüzeyi 3 mm opak akriliktir. Anti-reflex PVC korumalı, 32 mm kalınlığında düz ve yuvarlak köşe profillidir. Açılır kapanır çerçevesi hem posterin hem de içindeki lambaların kolayca değiştirilmesini sağlar.

İnce Işıklı Pano (Kutu)
Tek ve çift taraflı modelleri vardır. Duratrans ya da posterinizi ışıklandırarak istediğiniz mekanda kolayca sergileyebilirsiniz. Yüzeyi 3 mm opak akriliktir. Anti-reflex PVC korumalı, düz köşe profillidir. Açılır kapanır çerçevesi hem posterin hem de içindeki lambaların kolayca değiştirilmesini sağlar.

Convex Işıklı Pano (Kutu)
Duratrans ya da posterlerinizi ışıklandırarak istediğiniz mekanda sergileyebilirsiniz. Yan kenarlarındaki açılır kapanır profiller sayesinde posterinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Üzerindeki PVC koruma posterin parlamasını ve bozulmasını önler.

Işıklı Dekoratif Panolar (Kutu)
Elips, yuvarlak, kare veya dikdörtgen şeklinde değişik ebatlarda ışıklı pano. Çift taraflı olarak, montaj kitiyle beraber kullanıma hazırdır. Tüm ürünler tekli paket halindedir. Ön ve arka yüzler opak akriliktir. Tüm zeminler serigraf baskı, plotter folyo ve dijital baskıya uygundur.

Snaplight Ürünler
Duratrans ya da posterlerinizi ışıklandırarak istediğiniz mekanda kolayca sergileyebilirsiniz. Kullanılan özel akrilik posterin homojen bir şekilde aydınlanmasını sağlar. Çift ve tek taraflı modelleri vardır. Açılır kapanır çerçevesiyle posterinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Standart kullanımı dikeydir. Ürün montaj ekipmanları standart pakete dahil değildir.

Rollup fuar standı, Rollup banner
Roll Up fuar standı, sergi, fuar, kongre ve sunumlarınız için harika bir seçimdir. Yaylı alüminyum mekanizması, posteri kendiliğinden içine sarar. Roll Up sergileme standının gösterim veya toplama süresi 60 saniyenin altındadır. Erma Display

Işıklı Eliptik Totem Ürünler
Duratrans ya da posterlerinizi ışıklandırarak istediğiniz mekanda kolayca sergileyebilirsiniz. Çift yönlüdür. Açılır kapanır profilleri sayesinde posterinizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

 

Alüminyum Çerçeve, Reklam ve Display Ürünleri, Alüminyum cerceveler, Aliminyum çerçeveler, Takmatik Çerçeve, Açılır Kapanır Çerçeve, Aluminyum Poster Çerçeve Sistemleri, Akrilik, Pleksi, Pleksiglas, Broşürlük, Broşür Standı, Banner Tutucu Sistemleri, Poster Panosu Ürünleri, Işıklı Kutu Ürünleri, Banko Portatif Fuar Sistemleri, Vitrin Sistemleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Brosurluk, Brosürlük, Firmaları, Fiyat, Fiyatı, Fiyatları, imalat, imalatı, imalatçıları, modelleri, satıcıları, satışı, üretimi, üretim, dergi standı, hazır çerçeve, Menü panosu, ilan panosu, info pano, örümcek stand, Panset, pop up banner, popup, portatif standlar, posterlik, promosyon masa, standları, sergileme sistemi, sunum standı, tanıtım panosu ürünleri, totem pano reklam, x banner

Yorumlar kapatıldı.