Pleksi Noktalama

LED aydınlatma, LED tavan armatürü ve lightboxlar için en son lazer teknolojisini kullanarak, pleksi zeminlere noktalama (markalama) işlemi yapmaktayız. Bu işlem sayesinde panolarınızda ki ışık yayılımını daha homojen bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Pleksi zeminlerde mat kenar kesimi için maksimum kesim ölçüleri 90 cm x 160 cm dir.

Pleksi zeminlerde aynı zamanda parlak kenar kesim yöntemiyle panolarınızda oluşabilecek ışık kaybını minimum seviye çekebilirsiniz. Parlak kenar kesimi için uygulama alanımız maksimum 200 cm x 300 cm’dir.

Pleksi Noktalama uygulamalarını Galvo Lazer cihazlarımızla uygun fiyata ve çok hızlı gerçekleştirmekteyiz. Pleksi, akrilik, mika, fleksi olarak isimlendirilen şeffaf ve değişik renklerde bulunabilen bir petrol ürünü olan “pleksiglass” ürünleri özellikle reklamcılık ve tabela sektöründe kullanılmaktadır.

Ürün vitrininde, sunum aydınlatması, ışıklı reklam panolarında, onyx mermer cinsi malzemede yada dekoratif amaçlı olarak aydınlatma faaliyetlerinde pleksi noktalama kullanılabilir.

pleksi noktalama

Yorumlar kapatıldı.